Kaklaraiščiai internetu

kaklaraisciai internetuKaklaraištis – kone labiausiai vyrą puošiantis aksesuaras, atspindintis ne tik jo asmenybę, tačiau ir sufleruojantis apie puikiai išlavintą skonį. Tiesa, šiomis dienomis kaklaraiščiai vis dažniau tampa ne tik puošmena, tačiau net ir būtinybe – juos pageidaujama ryšėti darbe, verslo susitikimų metu ir panašiose situacijos, todėl kartais atrasti būdą nustebinti, pasipuošti kuo nors išskirtiniu gali atrodyti sunku. Tačiau tik ne tada, kai žinai, kur ieškoti originalių, prabanga dvelkiančių šilkinių gaminių. Kaklaraiščiai internetu, kuriuos galima įsigyti „Style4men.lt“ internetinėje parduotuvėje, pateisins kiekvieno kliento lūkesčius. Čia neabejotinai rasite prekių atitinkančių net išrankiausią skonį ir tinkančių pasipuošti pačiomis svarbiausiomis progomis.

 

Modelių ir dizaino įvairovė

 

Style4men.lt“ internetinėje parduotuvėje siūlomas ypatingai gausus šilkinių kaklaraiščių pasirinkimas. Kaklaraisciai internetu gali būti įvairaus dizaino, pavyzdžiui:

  • Vienspalviai kaklaraiščiai (tai visada tinkantis ir madingas pasirinkimas. Vienspalviai kaklaraiščiai gali būti tiek sodresnių, tiek ir lengvesnių atspalvių. Šis pasirinkimas puikiai derės prie keliais tonais šviesesnių arba tamsesnių marškinių, o spalvų paletė taip pat labai plati: galima rinktis aristokratiškos mėlynos, elegantiškos pilkos, žaismingos violetinės ir kitų spalvų kaklaraiščius).

  • Dryžuoti kaklaraiščiai (šio dizaino kaklaraiščių asortimentas taip pat nepaprastai platus. Paprastai tai dviejų spalvų arba skirtingų tos pačios spalvos atspalvių deriniai, kurie pabrėžia aksesuaro išskirtinumą, tačiau esama ir labai originalių sprendimų (daugiau nei dviejų spalvų, dryželių ir kitų elementų derinių). Kaklaraiščių dryžiai gali būti tiek siauri, tiek ir kiek platesni. Šis variantas puikiai tinka prie vienspalvių marškinių).

  • Languoti kaklaraiščiai (labais stilingas ir modernus, tačiau ne mažiau elegantiškas pasirinkimas. Langeliai gali būti kelių spalvų, taip pat skirtingų tų spalvų atspalvių. Langeliai masyvūs, gerai matomi arba lyg tinklelis).

  • Įvairiais ornamentais dekoruoti kaklaraiščiai (kaklaraiščiai internetu gali būti dekoruoti ir ornamentais. Tai nepaprastai puošnus ir prabangus pasirinkimas. Žvilgantis šilkas ir subtilių formų figūros atrodo tiesiog kerinčiai. Šio dizaino kaklaraiščiai neabejotinai taps išskirtiniu ir visų dėmesį traukiančiu aksesuaru. Puikiai atrodys rišimi ant vienspalvių marškinių). 

 

Rikuoti pagal:
Rodyti per puslapį:
Prekes rodyti:
 

 

 

 

€12.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

€15.00

 

 

 

€12.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

€15.00

 

 

 

€15.00

 

 

 

€13.00

 

 

 

€15.00