Prekių grąžinimas

   1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
   2. Norėdamas grąžinti prekę Pirkėjas gali tai padaryti per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją užpildant specialią prekių grąžinimo formą Elektroninės parduotuvės skyrelyje „Prekių grąžinimas“.
   3. Grąžinant prekę pageidautina (bet nebūtina) pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą. Tiesiog tai palengvintų Pardavėjui prekės pakeitimo ar pinigų grąžinimo procesą.
   4. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta.
   5. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas nepriima daikto grąžinimui.
   6. Jei prekė buvo pristatyta pakuotėje (siuntos pakuotė nesiskaito) ji turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
   7. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės arba pristatyta ne ta prekė. Prekė grąžinama tik per AB „Lietuvos paštas“. Jei prekė grąžinama per kitą vežėją, Pardavėjas turi teisę atsisakyti padengti prekės grąžinimo išlaidas, nepriklausomai nuo prekės grąžinimo priežasties. Pirkėjas norėdamas atgauti Prekės grąžinimo išlaidas Pardavėjui elektroniniu paštu atsiunčia Prekės grąžinimo išlaidų dokumento kopiją. Dokumentas gali būti nuskanuotas arba dokumento fotografija, tačiau dokumento turinys turi būti aiškiai įskaitomas.
   8. Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
   9. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pirkėjui grąžinami už prekę sumokėti pinigai, o jei Pirkėjas pageidauja gauti kitą prekę, jis Elektroninėje parduotuvėje turi pateikti naują užsakymą.
   10. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Kuponas į pinigus nekeičiamas, o jo naujas galiojimas pradedamas skaičiuoti nuo prekės grąžinimo dienos.
   11. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
   12. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.