Keletas patarimų, kaip teisingai išsirinkti ir užsirišti kaklaraištį

     Kaklaraištis yra pats populiariausias vyriškas aksesuaras. Jis rišamas ir prie kostiumo, ir prie laisvalaikio aprangos, kasdieną einant į darbą ir įvairių švenčių proga. Pateikiame Jums keletą patarimų, kaip teisingai išsirinkti ir užsirišti kaklaraištį.
    Renkantis kaklaraištį atkreipkite dėmesį į:
  Kaklaraiščio spalva turi būti tamsesnė už marškinių spalvą, tačiau šviesesnė už kostiumo. Išimtis taikoma dėvint juodus marškinius, tačiau tokiu atveju nesirinkite pernelyg šviesaus ar švelnių pastelinių spalvų kaklaraiščio.
  Ryškias spalvas derinkite su pasteliniais atspalviais. Galima derinti tas pačias, tik skirtingo ryškumo spalvas.
  Jei marškiniai margi, rinkitės vienspalvį kaklaraištį. Kostiumą, beje, taip pat.
  Kaklaraiščio plotį derinkite prie švarko atvartų – jų plotis turi būti panašus.
  Jei esate smulkaus sudėjimo, rinkitės siauresnį kaklaraištį ir atvirkščiai, jei esate stambus plačiapetis vyras, jums labiau tiks platesnis kaklaraištis.
    Kaklaraiščio ryšimo būdų šiame straipsnelyje Jūsų nemokysime. Jei nemokate užsirišti kaklaraiščio, tačiau skaitote šį straipsnį, vadinasi mokate naudotis internetu ir savo bėdą galite lengvai išspręsti Google ir Youtube pagalba. Internete rasite begalę schemų ir vaizdo įrašų kaip užsirišti kaklaraištį, pasirinkite norimą mazgą, šiek tiek praktikos ir Jūs jau kaklaraiščio ryšimo specialistas. Tik norime atkreipti Jūsų dėmesį į kelias detales:
  Surišto kaklaraiščio ilgis turi būti tarp diržo sagties pradžios ir vidurio. Jei kaklaraištis nesiekia diržo sagties arba ją visiškai uždengia - riškite iš naujo. Surišto kaklaraiščio ilgis priklauso nuo paties kaklaraiščio ilgio ir mazgo ryšimo būdo, todėl universalaus patarimo kaip iš pirmo karto susirišti tinkamo ilgio kaklaraištį nėra. Tiesiog riškite kol pavyks.
  Jei pavyko susirišti tinkamo ilgio kaklaraištį, gerai apžiūrėkite, jog iš apačios nekyšotų siaurasis galas. Jei siaurasis galas per ilgas, galite jį paslėpti už marškinių, užkišdami per tarpą tarp sagų.
  Jei rišatės siaurą kaklaraištį, „bangelės“ geriau nedarykite. „Bangelė“ geriau atrodo ant plataus, storesnio audinio kaklaraiščio. Ir nesistenkite, kad „bangelė“ būtų per centrą, gražiau atrodys, jei ji bus šiek tiek labiau pakrypusi į vieną pusę.
  Mazgą rinkitės pagal kaklaraiščio storį. Jei kaklaraištis storesnis, pasirinkite mažiau apvyniojimų turintį mazgą. Storą kaklaraištį apvyniojus daug kartų mazgas gausis storas ir atrodys negražiai. Jei kaklaraiščio audinys plonas, mažai apvyniojimų turintis mazgas irgi neatrodys gražiai, šiuo atveju rinkitės daugiau apvyniojimų turinčius ir storesnius mazgus.
  Pernelyg nesuveržkite kaklaraiščio. Užsirišus kaklaraištį apykaklės kampai neturi styroti, o pati apykaklė susibanguoti. Dar labai svarbu ir oro pralaidumas į Jūsų plaučius. Bet nepalikite ir pernelyg laisvo mazgo – pritraukite jį prie marškinių apykaklės. Jei pasibaigus darbo dienai ar oficialiajai šventės daliai atlaisvinate kaklaraiščio mazgą, tuomet atsisekite ir viršutinę marškinių sagą.
  Renkantis mazgą atsižvelkite į marškinių apykaklę. Jei apykaklė siaura, rinkitės siauresnį mazgą, jei plati – platesnį.

Komentarai (0)
Jūs privalote prisijungti arba užsiregistruoti norėdami komentuoti straipsnį!