Peteliškės vyrams

peteliskes vyrams

Norintiems išsiskirti, pakeisti galbūt jau pabodusį kaklaraištį, ieškantiems originalaus, tačiau ne mažiau puošnaus ir stilingo sprendimo puikiai tiks peteliškės. Peteliskes vyrams – tai išskirtinio žavesio suteikiantis aksesuaras, kuris gali būti segimas tiek oficialioje aplinkoje, tiek ir puošti švenčių metu. Didžiausias peteliškių privalumas – jos tinka bet kada ir bet kam, nesvarbu nei amžius, nei ūgis (kuris kartais tampa kliūtimi renkantis kaklaraištį), todėl nusprendus pasidabinti peteliške – niekada nebus prašauta pro šalį. Na, o kai siūlomas toks platus peteliškių vyrams asortimentas, tinkantį ir patinkantį aksesuarą „Style4men.lt“ internetinėje parduotuvėje tikrai ras net išrankiausias klientas.

 

Vyriškos peteliškės kiekvieno skoniuipeteliskes internetu

 

Style4men.lt“ siekia savo klientams pasiūlyti kuo gausesnį stilingų vyriškų aksesuarų pasirinkimą, tad ir peteliškių čia galima rasti įvairių:

  • Vienspalvės peteliškės (standartinis, universalus pasirinkimas. Viskas, ką reikia padaryti, nusprendus įsigyti tokią peteliškę – tai pasirinkti prie kostiumo ir / ar marškinių derančią spalvą. Segėdami vienspalvę peteliškę visada atrodysite stilingai, o galvos dėl to, ar ji ne per marga sukti taip pat neteks).

  • Dviejų spalvų peteliškės (tai šiek tiek įmantresnis pasirinkimas. Dviejų spalvų peteliškės vyrams paprastai būna kitos spalvos, nei pati peteliškė, krašteliais. Šis pasirinkimas suteikia žaismingumo, šiek tiek pagyvina aprangą. Dviejų spalvų peteliškė puikiai tiks subtiliai pabrėžti marškinių arba kostiumo spalvą).

  • Dekoruotos peteliškės (tai kone pats šiuolaikiškiausias pasirinkimas. Taškiukais ar kokiomis kitomis figūromis dekoruotos peteliškės vyrams geriau nei kas kitas išryškins stilingą ir nepaprastai originalią ją ryšinčio asmenybę).

 

peteliskesKaip derinti peteliškę

 

Džiaugiamės, ne tik galėdami savo klientams pasiūlyti iš tiesų gausų vyriškų aksesuarų pasirinkimą (ne tik peteliškių, tačiau taip pat ir kaklaraiščių, kišenės nosinaičių ir kt.), bet ir padėti pasirinkti geriausiai tinkančią prekę. Renkantis peteliškę, daugiausiai dėmesio reikėtų skirti jos spalvai, kuri turi derėti tiek prie marškinių, tiek ir prie kostiumo (tai reiškia, kad spalva turi skirtis labai nežymiai, geriausia – vos keliais tonais). Taip pat nereikėtų pamiršti ir tekstūros – jei marškiniai nėra vienspalviai, dekoruoti raštais ar ornamentais, reikėtų rinktis kuo paprastesnio dizaino peteliškę. 

Rikuoti pagal:
Rodyti per puslapį:
Prekes rodyti:
 

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00

 

 

 

€7.00