Kišenės nosinaitės

kisenes nosinaites

Kišenės nosinaitės – nesenstantis ir visada nepaprastai skoningai atrodantis pasirinkimas. Tai gana originalus ir subtilus vyriškas aksesuaras, kuris pabrėžia išskirtinį stilių. Kišenės nosinaitės gali būti derinamos prie kitų aksesuarų (kaklaraiščių, kaklaskarių, peteliškių ir kt.), tačiau taip pat puikiai atrodo ir vienos.

„Style4men“ internetinėje parduotuvėje siūlomas gausus kišenės nosinaičių asortimentas, tad tinkamą prekę išsirinks kiekvienas klientas. Čia visada galima rasti:

  • Vienspalvių kišenės nosinaičių (tai tiek šviesesnių, tiek tamsesnių spalvų prekės, kurios puikiai tiks prie panašaus atspalvio marškinių / kostiumo. Vienspalvės kišenės nosinaitės – klasikinis ir kone populiariausias pasirinkimas).

  • Dryžuotų bei languotų kišenės nosinaičių (tai žaismingos, aprangą pagyvinančios prekės, kurios neabejotinai taps išskirtiniu įvaizdžio elementu. Dryžuotos ir languotos nosinaitės nepriekaištingai atrodys vienspalvio kostiumo kišenėje).

  • Dekoruotų unikaliais ornamentais ar figūromis kišenės nosinaičių (tarp šio dizaino prekių galima rasti ir labai subtilių, ir gana šiuolaikiškų sprendimų. Ryškesnės, intensyvių spalvų kišenės nosinaitės kaip tik drąsa ir ryžtu spinduliuojančiam džentelmenui, o švelnios, dailiais ornamentais puoštos išryškins vyrišką eleganciją).

 

Kaip pasirinkti ir derinti kišenės nosinaites

Nors gausus prekių asortimentas yra privalumas, kartais pasirinkti gali būti sunku. Todėl labai svarbu žinoti, koks gaminys yra reikalingas, kaip pasirinkti ir derinti kišenės nosinaites.
Pirmiausia – reikia paisyti spalvų dermės. Nosinaitės atspalvis negali drastiškai skirtis nuo kitų aksesuarų (jei tokie dėvimi) ir marškinių ar kostiumo spalvos, tačiau keliais tonais skirtis gali ir net rekomenduojama, kad taip būtų (pavyzdžiui, jei kostiumas yra tamsiai mėlynas, kišenės nosinaitė gali būti žydra ar bent šiek tiek šviesesnė).
Nemažiau svarbu ir nepersistengti su raštais. Jei pasirinktas kostiumas ar marškiniai yra dekoruoti ornamentais, kišenės nosinaitė turėtų būti vienspalvė – ant jos neturėtų būti nei raštų, nei dryžių ar langelių. Priešingu atveju ne tik neatsiskleis nei vieno, nei kito aprangos elemento grožis, tačiau ir rizikuojama atrodyti išties neskoningai.
Na, ir galiausiai – jei rišimas kaklaraištis ar segima peteliškė, reikėtų nepamiršti ir nosinaitę rinktis panašios spalvos kaip šie aksesuarai.

Rikuoti pagal:
Rodyti per puslapį:
Prekes rodyti:
 

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00

 

 

 

€8.00